Náběr zakázek servisu v provozní době prodejny Skijarinsport, od pondělí do pátku, výdej hotových zakázek po dohodě s vedoucím servisu.

CENÍK SERVISNÍCH PRACÍ

  Termíny prací dle dohody s vedoucím servisu.


NABÍZENÉ SLUŽBY A STROJNÍ VYBAVENÍ

 

MONTÁŽE bezpečnostních vázání všeho druhu a jeho kompeltní seřízení. Protože chceme neustále zlepšovat kvalitu námi nabízených služeb a zvyšovat bezpečnost našich zákazníků, provádíme seřízení na elektronickém zkušebním stroji Wälzholz - Huber DMG 2003, včetně vytištění atestu o seřízení.

Pro sezónu 2017/2018 nová kalibrace.

BROUŠENÍ skluznic a a hran lyží a snowboardů nově na značkovém stroji TFA Shark 340. Stroj vyrobený dle vlastní konstrukce a v české firmě, který akceptuje maximální požadavky kladené na kvalitně servisovanou lyži nebo snowboard.


 • broušení
       ploch skluznic lyží a snowboardů na brusném pásu šíře 350mm s ručním nebo řízeným posuvem

 • broušení
       ploch skluznic lyží a snowboardů na brusném kamenu šíře 340mm s řízeným posuvem

 • úhlování
       bočních hran lyží a snowboardů 85 - 90° s ručním posuvem

 • volitelné
       nebo programově řízené vytváření struktur na skluznicích lyží
   

POLYMAN - ruční pistole pro opravu skluznic lyží nebo snowboardů, nově nanesené vrstvy skluznice mají stejné vlastnosti jako skluznice původní. Použitý materiál se natavením dokonale spojí s původní skluznicí a materiál se neodlepí.

WAX JET 92 – stroj s vysokou strojovou kvalitou voskování. Pomalý přejezd lyže po voskovacím válci umožňuje, aby se vosk dostatečně prohřál a vstřebal do skluznice. Pro voskování používáme vosky zn. Toko, které jsou různé podle aktuálních sněhových podmínek.

OPRAVY sjezdových bot, usazování skluznic a hran lyží